Kurumsal

Kardeş firmamız ELEKS YANGIN ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ  1990 yılından beri Yangın ve Güvenlik sektöründe faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.
1996 yılında ELEKS firması olarak , İtalyan Kapı Otomasyon Sistemleri üretici firması CASALI S.R.L ile Türkiye Exclusive Distribütörlüğü anlaşması yaptık.
Bilindiği gibi , Kapı Otomasyon sektöründe İtalyan firmaları kalite ve çeşitlilkte dünyada her zaman öncü olmuşlardır.
İtalya’da çok miktarda üretici firma faaliyet göstermektedir. Onca firma arasında seçim yaparken önce çok zorlandık;ancak diğer birçok üretici görünen firmalara da mekanik aksamları üretip veren CASALI S.R.L. ‘i tanıyınca kararımızı gönül rahatlığıyla verdik.
1999 yılının ortalarında , ülkemizde Kapı Otomasyonuna rağbet artınca , sadece bu konuda faaliyet göstermek üzere ELEKSAN YAPI ve OTOMASYON GÜVENLİK SİST.SAN.TİC. LTD. ŞTİ ‘yi kurduk.
2002 yılında İtalya’da Kapı Otomasyon Lideri FAAC GROUP CASALI , S.R.L. ‘i satın alarak ismini GENIUS S.P.A. olarak değiştirdi. Bu tarihten itibaren GENIUS S.P.A kalite ve ürün çeşitlerini hızla
artırdı ve her geçen gün ARGE çalışmalarına devam ederek dünya pazarında yerini güçlendirmektedir.
Bu değişiklikle , firmamız GENIUS S.P.A ‘nın Türkiye Exclusive Distribütörü olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
GENIUS S.P.A. Ürünlerinin Türkiye genelinde satış ve satış sonraı hizmetlerinin takibi yanı sıra , firmamız ülkemizin özel gereksinimlerini göz önüne alarak , GENIUS motor ve Redüktör grubunu kullanarak şık,sağlam ve güvenilir BARI GUARD Marka Bariyeri üretmiş ve Türk insanının beğenisine sunmuştur.
Ayrıca, kapı otomasyonlarında otomatik geçiş sağlayan Loop ( Araç ) dedektörleri üreticisi Belçikalı firma B.E.A. S.a. ‘ nın Türkiye yetkili satıcısıyız. Bunların haricinde , otomatik kapı sektöründeki ithalatçılar dahil birçok firmaya , sürgülü kapı sistemlerinde kullanılan Kremayer Dişlileri toptan olarak uygun fiyatlara sağlıyoruz.

  • Bariyerler
  • Kapı, Kepenk, Panjur Otomasyonları
  • Kontrol Üniteleri
  • Aksesuarlar
  • Uzaktan Kumanda Alıcı ve Vericileri
  • Loop Araç Dedektörleri
  • Kremayer Dişliler

Çözüm Ortaklarımız

.